Stāvokļa novērtējums

Visas mūsu kameras iziet rūpīgu kontroli un tiek vērtētas. Mēs iztestējam kameras funkcionāli - pārbaudām slēdža ātrumus, zibspuldzes darbību, filmas pārtīšanu, automātiskos režīmus un citas funkcijas. Mēs novērtējam kameras vizuāli - skrāpējumi, sēnīte vai dažādas plaisas.

Pēc pārbaudes visas mūsu kameras tiek sadalītas četrās lielās kategorijās.


A+
Gandrīz kā jauna/Lieliskā stāvoklī

Kā vēsta nosaukums, šāds novērtējums tiek piešķirts kamerām ar izcilu stāvokli. Pēc pirmā skatu uzmetiena šķitīs, ka kamera ir ražota vakar, bet tai var būt kāds neliels nolietojums vai viegls skrāpējums.

A
Ļoti labā/labā stāvoklī

Novērtējums A tiek piešķirts kamerām, kuras ir ļoti labā vai labā stāvoklī. Tām ir pamanāms nolietojums, apbružāta apakša vai noskrāpējies logotips.

B
"Ar pieredzīti" stāvoklī

Ar stāvokli B tiek novērtētas visas kameras, kuras nevaram iekļaut A+ vai A kategorijā.  Tās ir redzējušas dzīvi, ir kāds dziļāks skrāpējums vai bukte.  Tas gan nenozīmē, ka visas B kategorijas kameras ir šausmīgi nolietotas, tām vienkārši ir vairāk skrāpējumu nekā A kategorijas kamerām.

C
Ar defektu vai trūkumu

Mēs mīlam visas kameras, bet kā vēsta kategorijas nosaukums, tad šīm kamerām ir kāds defekts vai trūkums, ko nav ekonomiski pamatoti labot un kurš aprakstīts pie konkrētās preces. Tas var būt kas maziņš un nenozīmīgs kā plaisa bateriju nodalījuma durtiņās un skatu meklētāja lodziņā vai kaut kas lielāks, kā nestrādājoša poga vai kāds automātiskais režīms.
C kategorijas kameras ir lieliska iespēja ietaupīt un būt atbildīgam pret vidi.


Pievienotā vērtība

Lielai daļai no mūsu kamerām komplektā nāk somiņas, pamācības vai oriģinālais iepakojums. Visas šīs lietas mēs dēvējam par pievienoto vērtību, jo tas palielina produkta vērtību kolekcionāru acīs.
Ņem vērā - pamācības būs oriģinālvalodā, bet somiņas vai iepakojums var būt nolietojies.