30 dienu garantija pret slēptiem defektiem

35mm.lv interneta veikalā iegādājamās preces ir lietotas un lielākoties ražotas vismaz 30-40 gadus atpakaļ. Katra mūsu kamera, objektīvs vai aksesuārs ir izgājis rūpīgu tehnisko un vizuālo kontroli, bet ņemot vērā preču vidējo vecumu un dabīgo nolietojumu, visām mūsu precēm tiek piešķirta 30 dienu garantija pret slēptiem defektiem.
Ja atklājas, ka kamerai ir kāds iepriekš nezināms defekts vai pēkšņa funkcionalitātes neesamība, tad mēs apmainīsim kameru pret citu vai atgriezīsim par preci samaksāto naudu.
Lai izmantotu šo garantiju, lūdzu, sazinies ar mums [email protected].

Kas ir "slēpti defekti"?

Par slēptiem defektiem tiek uzskatīti tie, kas netiek pamanīti veicot sākotnējo tehnisko kontroli un nav minēti preces aprakstā.

Daži piemēri -

  • Nestrādā kadru skaitītājs;
  • Nefunkcionē visi režīmi;
  • Gaismas mērītājs nestrādā korekti;
  • Netiek pārtīta filma;
  • u.c.

Ņem vērā - Garantija strikti nedarbojas, ja problēmas radušās nepareizas ekspluatācijas gadījumā, piemēram - pircējam kamera ir izkritusi no rokām, tiek nerūpīgi aiztiktas dažādas sensitīvas vietas(piem. slēdža "aizkari", lēcas kustināmās daļas utml.) vai nekorekti tiek atvērtas dažāds kustināmās daļas kā bateriju nodalījuma durtiņas, aizmugurējās durtiņas, utml.
Katrs gadījums tiek izvērtēts atsevišķi.

Paturi prātā - ja šķiet, ka kaut kas nestrādā korekti, izmanto iespēju sazināties ar mums, iespējams, ka prece funkcionē pavisam citādāk.