Piegāde

Veicam preces piegādes visā Eiropā izmantojot DPD piegādes servisu.
Preci iespējams saņemt sev tuvākajā pakomātā, ar kurjeru vai privāti to piegādās kāds no mūsu darbiniekiem, kas atvedīs ne tikai preci, bet arī sniegs instrukciju par to, kā darboties ar iegādāto foto kameru.

Preces piegāde uz pakomātiem Latvijā ir bezmaksas pasūtījumiem no 75 EUR.
Preces piegāde uz pakomātiem Baltijā ir bezmaksas pasūtījumiem no 125 EUR.
Preces piegāde Eiropas savienības valstīs ir bezmaksas pasūtījumiem no 300 EUR.

Visas piegādes cenas ir iespējams apskatīt pie pirkuma noformēšanas.

PIEGĀDES TERMIŅI

Piegādes laiks dažādiem piegādēs veidiem ir atšķirīgs.
 Sūtījumi uz adresēm un pakomātiem Latvijā aizņem aptuveni 1-2 darba dienas.
Sūtījumi uz adresēm un pakomātiem Baltijā aizņem aptuveni 2-3 darba dienas.
Sūtījumi uz adresēm Eiropā aizņem 5-10 darba dienas.

Lai uzzinātu precīzu piegādes termiņu, vislabāk sazināties ar kādu no 35mm.lv darbiniekiem izmantojot kontaktu sadaļā atrodamos veidus.

Prece uz pasūtijumu. Sazinieties ar mums, lai noskaidrotu precīzus piegādes termiņus. - Preci iespējams speciāli Jums pasūtīt. Veiciet pasūtijumu eveikalā, vai sazinieties ar eveikala darbiniekiem un precizējiet konkrētaās preces piegādes termiņus.

Preces atgriešana

Interneta veikalā www.35mm.lv iegādātās preces, saskaņā ar LR MK noteikumiem „Noteikumi par distances līgumu” 19. punktu patērētājs* var atgriezt 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža. Taču, tai pat laikā jāņem vērā, ka LR Patērētāju aizsardzības likuma 12.panta vienpadsmitā daļa nosaka: "Patērētājs ir atbildīgs par preces vērtības samazināšanos, ja prece izmantota citā nolūkā, nevis preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai."

Tāpēc lūdzam ņemt vērā, ka atteikuma tiesību izmantošanas termiņā patērētājam ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā). Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, patērētājs ir atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto un, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

Līdz ar to, SIA HIRE ME patur tiesības celt pret patērētāju civilprasību tiesā, lai piedzītu nodarītos zaudējumus, kas saistīti ar preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos, tai skaitā gadījumos, ja prece netiek atgriezta tās oriģinālajā stāvoklī un komplektācijā, ir saskatāmas nevērīgas lietošanas pēdas, piemēram, skrāpējumi un tamlīdzīgi defekti. Gadījumos, kad ar preci iespējams iepazīties, tikai saplēšot vai kā citādi sabojājot preces oriģinālo iepakojumu, iepakojuma bojājums netiek ņemts par pamatu civilprasības celšanai pret patērētāju. Šādā gadījumā, lūdzam patērētāju saglabāt iepakojumu un atgriezt to kopā ar preci. Lai atteikuma tiesību izmantošana noritētu maksimāli ātri, lūdzam šāda veida precēm atvērt iepakojumu pēc iespējas rūpīgāk.

Visi gadījumi, kad atteikuma tiesības nav izmantojamas ir apskatāmi šeit.

Lai izmantotu atteikuma tiesības lūdzu sazinieties ar SIA HIRE ME, tel.: 22082444, e-pasts: [email protected]

Atteikumu tiesību izmantošanas gadījumā, iemaksātā summa par preci tiek atgriezta norādītajā norēķinu kontā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no paziņojuma „Par atteikuma tiesību izmantošanu” saņemšanas dienas.

Atgriežamās preces ir jānosūta atpakaļ uz kādā no www.35mm.lv interneta veikala darbinieka norādītājiem pakomātiem vai tiekoties klātienē, iepriekš vienojoties, bez kavēšanās un ne vēlāk kā 14 dienu laikā no paziņojuma par lēmumu atteikties no distances līguma. Patērētājs ir atbildīgs par preces atgriešanas izmaksām.

Patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā (tajā skaitā, iepakojuma pilnīgu un nevainojamu saglabāšanu).

Atgriežamajai precei jābūt pilnā komplektā (jābūt visiem piederumiem, kas bija iepakojumā - vāciņi, filtri, somiņas, filmiņas utt.) Ja prece bija iegādāta kampaņas laikā kopā ar kādu citu pielikto preci, tad ir jāatgriež pilns komplekts (t.i. visas preces).

* - patērētājs — fiziskā persona, kas izsaka vēlēšanos iegādāties, iegādājas vai varētu iegādāties vai izmantot preci vai pakalpojumu nolūkam, kurš nav saistīts ar tās saimniecisko vai profesionālo darbību.