Kameru tik daudz, ka esi apjucis un nezini, ko izvēlēties? Vai varbūt vienkārši gribi tikt pārsteigts?
Izvēlies īpašos MYSTERY BOX!

Kas jāņem vērā?

Iegādājoties kādu no mūsu Mystery box saņemsi kameru līdzīgā vai lielākā vērtībā. Pārsteiguma kastē ieliksim ne tikai kameru ar objektīvu(vai objektīviem/citiem aksesuāriem), bet arī vismaz vienu 35mm filmiņu, kas ļaus doties piedzīvojumos uzreiz.

Point&shoot Mystery box

Point&shoot filmiņu kamera ir ideāls pirmais solis ar kuru sākt savu piedzīvojumu foto filmiņu pasaulē. Lielākoties šīs kameras ir tieši tik pat vienkāršas cik to nosaukums - notēmē un izšauj(nofotogrāfē), kamera visus aprēķinus izdarīs tavā vietā, tev atliek tik kadrā iespiest visu, ko vēlies. Ņem vērā, ka visi fotoaparāti ir dažādi, citam ir vairāk funkciju, citam ir gaišāka lēca(mazāks F stop(diafragmas atvēruma lielums)), bet vēl citam - pat divas lēcas vai iespēja pietuvināt vai attālināt ar vienu.
Ražotāju ir daudz, modeļu arī, bet ja nezini ko īsti meklē vai vēlies tik pārsteigts, izvēlies kādu no "Mystery box". 

POINT&SHOOT STARTER 
49 €  (VĒRTĪBA  49-75 €)
POINT&SHOOT NEXT LEVE79 €  (VĒRTĪBA 79-95 €)
POINT&SHOOT "THE GOOD STUFF" 99 €  (VĒRTĪBA 99-139 €)
POINT&SHOOT "DAMN, THAT'S AWESOME" 149 €  (VĒRTĪBA 149-200 €)

MYSTERY BOX ATRADĪSI ŠEIT.

SLR Mystery box

SLR(single-lens reflex camera) jeb spoguļkamera ir ideāla izvēle tiem, kas meklē jaunu hobiju vai tiem, kas sirdī ir īsti fotogrāfi vai mākslinieki. Filmiņu spoguļkameras ir satriecošas, tās lietotājam dod kontroli pār kadru un ļauj radīt tiešām skaistus foto. SLR kameras ir dažādas, citām ir tikai manuālais režīms, kur visus aprēķinus veiksi pats(teju visās mūsu kamerās ir gaismas mērītājs, kas šo procesu ļoti vienkāršo) un tad ir tādas, kurās ir pat 2, 3 un pat 4 automātiskie režīmi. Automātiskie rēžīmi atšķirās, bet tiem kopīgs ir viens - tie atvieglo foto uzņemšanu!
Ņem vērā, ka visi fotoaparāti ir dažādi, citam ir vairāk funkciju, citam objektīvs ir šāda vai tāda garuma, bet vēl citam - komplektā nāk aksesuāri vai papildus objektīvi.
Ražotāju ir daudz, modeļu arī, bet ja nezini ko īsti meklē vai vēlies tik pārsteigts, izvēlies kādu no "Mystery box". 

SLR STARTER 79 € (VĒRTĪBA 79-99 €)
SLR NEXT LEVEL - 149 € (VĒRTĪBA 149-179 €)
SLR "THE GOOD STUFF" 199 € (VĒRTĪBA 199-249 €)

MYSTER BOX ATRADĪSI ŠEIT.